• Rodičovské združenie pre ZŠ a MŠ Vlčkovce

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční vo štvrtok, 5. 9. 2024 o 16,30 hod. v jedálni školy.

Po skončení plenárneho rodičovského združenia budú prebiehať triedne rodičovské združenia.

Zároveň prosíme rodičov na triednych schôdzkach o úhradu  hygienických potrieb na tento šk. rok vo výške  5 €.

Na triednych schôdzkach  ZŠ bude rodičom detí, ktoré navštevovali letný tábor predložené vyúčtovanie a vrátený zostatok.

Tešíme sa na Vašu účasť.

S pozdravom

Rodičovská rada a vedenie školy

• Zmena zvonenia v školskom roku 2024/2025

• Vážení rodičia, milí žiaci!

Z dôvodu, že Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky podľa § 6 ods. 1 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „školský zákon“) upravuje rámcové učebné plány pre ZŠ k Štátnemu vzdelávaciemu programu pre primárne vzdelávanie – 1. stupeň základnej školy a k Štátnemu vzdelávaciemu programu pre nižšie stredné vzdelávanie – 2. stupeň základnej školy naša škola z dôvodu chýbajúcej telocvične nahrádza povinnú 3 hodinu telesnej a športovej výchovy 45 minútami pravidelného aktívneho pohybu za týždeň počas 3. školskej prestávky medzi 3. a 4. vyučovacou hodinou.

Zavedením sa začiatok vyučovania presúva už na 7,50.

• Hygienické potreby na školský rok 2024/2025

• Vážení rodičia,

nakoľko na celej ZŠ aj MŠ má škola nainštalované dávkovače tekutého mydla, zásobníky na skladané utierky a toaletný papier, prosím nezakupujte mydlá a toaletné papiere (ako bolo zvykom po minulé roky). Spoločne vytvoríme fond na hygienické potreby a podľa potreby budú objednávané priamo zo školy (bližšie info o sume príspevku dostanete od triednych učiteliek na prvom RZ). Ďakujeme za pochopenie.

• Základná škola s materskou školou, Vlčkovce 1
        • riaditel@skolavlckovce.sk, ZastupcaMS@skolavlckovce.sk, jedalen@skolavlckovce.sk
        • Riaditeľka ZŠ s MŠ: 0911 864 104
          Ekonóm: 0911 029 410