• LETNÝ TÁBOR

• Vážení rodičia, milí žiaci! Pedagógovia ZŠ pre všetky deti školy pripravili na prvý prázdninový týždeň letný poznávací tábor. V ponuke máme jeden dvojdňový výlet s ubytovaním  a zabezpečenou stravou a dva jednodňové výlety vždy s teplým obedom. Bližšie info a cenu nájdete na plagáte. Deti obdržia predbežné príhlášky, ktoré prosím v prípade záujmu vyplňte a zašlite do školy do 14. 4. 2024. Tešíme sa na spoločné prázdninové zážitky.

• Finančná gramotnosť

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Finančná gramotnosť .

Global Money week - Medzinárodný týždeň peňazí Naša škola sa v týždni od 18.marca do 22.marca 2024 zapojila do kampane Global Money Week. Žiaci realizovali rôzne aktivity na podporu finančnej gramotnosti. 1.ročnik Oboznamovanie sa s peniazmi, ich hodnotou, hra na obchod. 2.ročník Žiaci navštívili miestny obchod s potravinami a sledovali ceny rôznych výrobkov. 3.ročník Hra na reštauráciu-čítanie z jedálneho lístka, objednanie si jedla, sčítanie objednávky na účtenke 4.ročnik Štvrtáci si vyskúšali fiktívny nákup v e-shope.

• Hollého pamätník obvodné kolo

• Šikovný recitátor Arnold Horváth, žiak 2.ročníka, reprezentoval našu školu v obvodnom kole súťažnej prehliadky umeleckého prednesu poézie a prózy Hollého pamätník. Súťaž sa uskutočnila dňa 19. 3. 2024 v krásnych priestoroch Západoslovenského múzea v Trnave.

• Veľkonočné prázdniny 28.3. - 2.4. 2024

• Vážení rodičia,

z dôvodu nízkeho záujmu o prevádzku MŠ počas veľkonočných prázdnin,

t.j. 28.3. (štvrtok) a 2.4. 2024 (utorok), bude prevádzka všetkých tried MŠ prerušená. Opätovné nastúpenie detí podľa klasického režimu bude v stredu 3.4. 2024.

Žiaci ZŠ nastupujú do školy taktiež v stredu 3.4. 2024.