• Vážení rodičia, zamestnanci školy,

z dôvodu vysokej chorobnosti detí MŠ a 100% chorobnosti personálu školskej jedálne pristupujeme na základe odporúčania RÚVZ Trnava a schválenia zriaďovateľom školy Obec Vlčkovce k týmto opatreniam:

- od 28. 11. 2023 do 1. 12. 2023 bude prerušená prevádzka MŠ

- od 28. 11. 2023 do 1. 12. 2023 bude prerušená prevádzka ŠJ (všetci sú automaticky odhlásení)

Výchovno- vzdelávacia činnosť ZŠ a ŠKD bude fungovať v obmedzenom režime, preto prosíme rodičov,

- aby deťom zabezpečili suchú celodennú stravu (desiata, obed, olovrant, pitný režim)

- aby si podľa možností dieťa vyzdvihli čo najskôr zo školy z dôvodu nevarenia

Na základe týchto opatrení upravujeme režim základnej školy a ŠKD:

- 6,40 - 7,40 ranný škd

- vyučovacie hodiny skracujeme zo 45 min na 40 min

- ŠKD bude v prevádzke do 16,00

Za pochopenie ďakujeme

riaditeľka školy Mgr. Marta Šišková

• Bubnovačka

• Bubnovačka - podujatie, ktoré má symbolicky upozorniť na dôležitosť ochrany detí pred násilím a podporiť v spoločnosti tému včasnej prevencie.

• Naplňme spoločne krabice plné lásky

• Milé deti, rodičia, zamestnaci a priatelia školy! Ak chcete podporiť túto peknú charitatívnu akciu, môžete priniesť do základnej školy darčeky, ktoré spoločne zabalíme do krabíc, alebo už celé hotové krabice. Termín uzávierky je  do 30. 11. 2023. Ďakujeme!

• Farebný týždeň 13. 11. - 16. 11. 2023

• Milí žiaci ZŠ, deti MŠ, pedagogickí i nepedagogickí zamestnanci školy! Oblečme sa spoločne do farieb jednotlivých dní v týždni od 13.11. do 16.11. 2023 a spoločne si pripomeňme, že svet nie je iba bielo - čierny a že káždá farba nám pripomenie dôležité témy.

• Bubnovačka

• ZŠ s MŠ Vlčkovce sa aj tento rok zapája do aktivity Bubnovačka - podujatie, ktoré má symbolicky upozorniť na dôležitosť ochrany detí pred násilím a podporiť v spoločnosti tému včasnej prevencie.
            Deti si môžu priniesť: bubon, plastovú flašu, paličky, a pod.